5A Vyřezávané Přírodní Tygří Oko Kámen Norek Náramek Bohatství získat 5A Vyřezávané Přírodní Tygří Oko Kámen Norek Náramek Bohatství získat 5A Vyřezávané Přírodní Tygří Oko Kámen Norek Náramek Bohatství získat

5A Vyřezávané Přírodní Tygří Oko Kámen Norek Náramek Bohatství získat

398.11 Kč
Skladem
w987

Číslo Modelu: A
Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
Tvar\vzor: Zvíře
Styl: Klasické
Nastavení Typu: Hroty
Jemné nebo Móda: Módní
Spona Typ: Krajka-Up
Náramky Typu: Náramky
Funkce: Mood Tracker
Kovy Typ: NIC
Pohlaví: MUŽI
Typ Řetězec: Korálkový Náramek
Značka: WKQWYH
Typ Položky: Náramky
Materiál: Kovové

  • Popis

    Miaoxiu výšivky Miaoxiu odkazuje na staré lidové dědictví Miao výšivky umění, Miao výšivka má jedinečnou národní styl a dovednosti. Existuje mnoho steh, výšivky, výšivky, výšivky, pletené uzel výšivky, vyšívané krep zabalené, obtisky, tahání květiny, hit dítě, deset druhů květin, Miaoxiu ukazuje technologickou úroveň Miao ženy vysoká přesnost. Ale v poslední době, tam jsou krásné ženy se ptám, proč je to staré? Proč věci jsou špinavé a dokonce i chybné. Řekl, že moje. Stará výšivka je ruční výšivky starých časů, a to již několik let. Starý je nevyhnutelné, ale také trochu lepší, vypadá jako nová. Špinavé a vady jsou všechny stopy času, srážek, to je nevyhnutelné.

    Štítky: eachbox panenka kapsy, eachine 3d vrtule, eachine ev200d deska, eachine pro58 modul, eachine 220s baterie, dron eachine 4 k hd, eachine nabíječka uz65, eachine video brýle, eachine e 010s rám.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty