Zahraniční Obchod Nové Japonské Šachy Šachy Šachy Skládací Magnetický Bude Šachy Magnet, Puzzle, Deskové Hry, Hračky Zahraniční Obchod Nové Japonské Šachy Šachy Šachy Skládací Magnetický Bude Šachy Magnet, Puzzle, Deskové Hry, Hračky Zahraniční Obchod Nové Japonské Šachy Šachy Šachy Skládací Magnetický Bude Šachy Magnet, Puzzle, Deskové Hry, Hračky Zahraniční Obchod Nové Japonské Šachy Šachy Šachy Skládací Magnetický Bude Šachy Magnet, Puzzle, Deskové Hry, Hračky Zahraniční Obchod Nové Japonské Šachy Šachy Šachy Skládací Magnetický Bude Šachy Magnet, Puzzle, Deskové Hry, Hračky

Zahraniční Obchod Nové Japonské Šachy Šachy Šachy Skládací Magnetický Bude Šachy Magnet, Puzzle, Deskové Hry, Hračky

356.18 Kč 284.90 Kč
Skladem
w95

Typ: Další
Kategorie Produktu: šachy
Věk: >6 Let
Materiál: PS
Šachovnice specifikace: 250*250
Číslo Modelu: 2616
Šachovnice Materiál: Plastová žehlička list
Režimu Výuky: Další
Balení: Barevný Box
Šachy Kus Materiálu: Magnetické
Funkce: Magnetické skládací
Šachy kus specifikace: Aia šachovnici 25*25CM

 • Skládací magnetické Japonské šachy

  Deska je o velikosti 25.0 cm *25.0 cm

  Šachy velikost 2.5 * 2,5 cm

  Šachovnice materiál PS zelený plast + magnet

  Šachový materiál plast + magnet

  Představenstvo se skládá z 9 x 9 čtverců. Náměstí není náměstí, ale je o něco delší v podélném směru, takže celý desky obdélníkové, která se vztahuje k tvaru šachové figurky. Čtverců vertikálních řadách jsou tzv. "žebra" - od 1 do 9 v zprava doleva; čtverců ve vodorovném řádku se říká "segmenty", a úseky, od vrcholu k dolní části jsou od jedné do devíti. To tvoří souřadnicový systém, každá mřížka je určena počtem žeber a segmenty.

  Tam jsou 40 kusů v Japonské , z nichž každá je 20 kusů, z nichž každý je: Jade (Wang), Létající Auto, Roh, a Jin, Stříbro, Xiangche, Guima, a Pěchota. devět.

  Jednou z charakteristik ta šachová figurka, je, že neexistuje žádná barva nebo materiál ze dvou stran, ale kus je vyroben do pentagonu (velikost jednotlivých ramen je mírně odlišný), název díla je napsáno na povrchu, a nepřítel se určuje podle směru kusu: směr je umístěn. Je to vaše vlastní figurku, a opačným směrem je soupeřovu figurku.

  Štítky: board šachy, gothic t, šachy, policista nastavit, dospělé šachy, hry puzzl, puzzl, Shogi, anime goth košile, šachy.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty