Pohodlné v ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé AEKIT ložnice nábytek pro LEVNÉ DOMÁCÍ Pohodlné v ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé AEKIT ložnice nábytek pro LEVNÉ DOMÁCÍ Pohodlné v ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé AEKIT ložnice nábytek pro LEVNÉ DOMÁCÍ Pohodlné v ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé AEKIT ložnice nábytek pro LEVNÉ DOMÁCÍ Pohodlné v ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé AEKIT ložnice nábytek pro LEVNÉ DOMÁCÍ Pohodlné v ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé AEKIT ložnice nábytek pro LEVNÉ DOMÁCÍ

Pohodlné v ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé AEKIT ložnice nábytek pro LEVNÉ DOMÁCÍ

3 453.83 Kč
Skladem
w94

Značka: AEKIT

 • ALICE Model 6 zásuvka KIT v zářivě bílé a šedé BARVY

  AEKIT-MUEBLES KIT

  Pohodlné dvoulůžkové 6 zásuvka model Alice se strukturou a 4 šuplíky, barva bílá lesk a pracovní desku a 2 šuplíky, horní Šedá.

  Opatření: Výška 64cm. Šířka 122 cm. Pozadí 39cm.

  AEKIT-MUEBLES KIT

  Vyrobeno z melaminu v barvě bílá lesk a šedá.

  6 zásuvek distribuován ve 2 řadách, horní 2 barva šedá a spodní 4 barva bílá jas.

  Kovová posuvná vodítka pro zásuvky (odnímatelný).

  Proti poškrábání plastového lůžka ve spodní části skříně.

  Zásuvky 6 Opatření (výška/šířka/dole), Výška 64cm. Šířka 122 cm. Pozadí 39cm. Barva Lesk Bílá Šedá Materiálů Lamino třískových desek. Kovové kování. Údržba čistěte vlhkým hadříkem Montážní čas cca 35 minut Záruka 2 roky Místo výroby, Španělsko

  OBSAH PRODUKTU

  Zahrnuje nábytek demontovat.

  To zahrnuje veškerý hardware, díly a pokyny pro perfektní montáž.

  Neobsahuje dekorativní nebo elektronické výrobky zobrazené na fotografii.

  ZÁRUKA 2 Roky.

  Po-prodejní servis: pokud se poškozené díly dorazí, musíte kontaktovat náš zákaznický servis a do 72 hodin máte nová část u domu zdarma.

  FORMÁT VÝROBKU

  Tento produkt se používá v KIT formátu a je rychlá a snadná montáž.

  Všechny naše nábytku je dodáván s jasným montážní návod a všechny díly potřebné pro montáž.

  Mount NENÍ součástí balení

  * Je velmi důležité, že byste se podívat na měření doručovací adresa přístup (výtah, schody, dveře, atd.), aby bylo zajištěno, že balíčky mohou dostat na místo instalace.

  * Pro správnou montáž nábytku a možné odchylky v měření, grant rozpětí +/- 10 cm v opatření z článku s cílem zajistit jeho místo v místě určení

  PODMÍNKY

  Dodání zboží bude provedeno na úpatí ulice.

  Https://www.aekit.es/es/ nenese žádné další náklady, žádná zodpovědnost pro vkládání zboží do domu zákazníka, ani on převzít odpovědnost za případné pochybení rozbití montáži nebo šok, nebo špatné zacházení.

  Nábytek doprava a zásilková služba nezahrnuje Montáž nábytku. Pro Montáž články přítomnosti alespoň dvou lidí a minimální znalosti v montáži nábytku a/nebo DIY.

  Záruka https://www.aekit.es/es/ nabízí prostřednictvím své po-prodejní servis se vztahuje na 2 roky. Tváří v tvář jakékoli vady výskyt vyráběny (vadný díl Původu vyrábí, chybí jakýkoli kus nebo hardware, atd.) AEKIT. Cs odeslat náhradní díl nebo díly přímo k zákazníkovi nebo konečný zákazník, a to bez nákladů.

  Dopravní zlomit výskyt musí být oznámeno do 24 hodin Od jeho doručení. Pokud zákazník obdrží poškození obalu a/nebo na produktu je nutné uvést v dodacím páky dopravce viditelné poškození výrobku a známkou" nevyhovující" . AEKIT. cs žádné dopravní výskyt, který není správně odráží v doručení albarán hradí dopravce.

  Jakýkoli Návrat do disentu, To bude mít další náklady, které zákazník bude účtováno za poštovné a vrácení nákladů ( Zobrazit náklady v závislosti na produktu ). Přiznání k disentu produktů, ve špatném stavu, nebo manipulovat zákazníka nebudou akceptovány. Výrobek musí být v originálním balení v perfektním stavu.

  Tváří v tvář nějaké výskyt, potřebujeme následující informace v pořadí pro zahájení řízení:

  Výskyt v Dopravě:

  • Podepsat NON-KOMPATIBILNÍ dopravce albaran po dodání zboží.

  • Fotografie z obalu při převzetí zboží (nelze otevřít okno)

  • Stručné vysvětlení problému

  VÝCHOZÍ VYROBENY

  • Fotografie z vadné díly

  • Stručné vysvětlení problému

  • Číslo dílu ovlivněna (viz montážní pokyny)

  • Kontrola kvality číslo (viz záruční list)

  Štítky: nábytek do ložnice mat, zvládnout nábytek, starožitný nábytek, barokní výzdoba domů, barokní postel, kabinet šuplíku, zásuvka varhany, povlečení ložnice nábytek, nábytek do ložnice na míru, průmyslový nábytek.

 • Recenze (1)

  • Mikedfd2k

   Great furniture, recommend seller

  Napsat recenzi

Související produkty