Zuby Bělící Prášek Na Odstraňování Skvrn Guma Péče O Svěží Dech, Odstranění Plaku, Zubního Kamene Snížit Dutiny Odstranit Ústní Zápach Čištění Zubů Zuby Bělící Prášek Na Odstraňování Skvrn Guma Péče O Svěží Dech, Odstranění Plaku, Zubního Kamene Snížit Dutiny Odstranit Ústní Zápach Čištění Zubů Zuby Bělící Prášek Na Odstraňování Skvrn Guma Péče O Svěží Dech, Odstranění Plaku, Zubního Kamene Snížit Dutiny Odstranit Ústní Zápach Čištění Zubů Zuby Bělící Prášek Na Odstraňování Skvrn Guma Péče O Svěží Dech, Odstranění Plaku, Zubního Kamene Snížit Dutiny Odstranit Ústní Zápach Čištění Zubů Zuby Bělící Prášek Na Odstraňování Skvrn Guma Péče O Svěží Dech, Odstranění Plaku, Zubního Kamene Snížit Dutiny Odstranit Ústní Zápach Čištění Zubů

Zuby Bělící Prášek Na Odstraňování Skvrn Guma Péče O Svěží Dech, Odstranění Plaku, Zubního Kamene Snížit Dutiny Odstranit Ústní Zápach Čištění Zubů

350.31 Kč 182.18 Kč
Skladem
w915

Funkce 1: Bělení Zubů
Položka: Zuby Whintening Prášek Na Čištění Zubů
Funkce 2: Odstraňte Zubní Plak
Typ Položky: Bělení Zubů
Číslo Modelu: Mátový a Zelený čaj voňavé
NET WT: 56 g
Složka: Bělení Zubů Prášek
Velikost: Moderate
funkce 3: decompise zuby skvrny
Značka: yunchi
Funkce: Minutu napájení, nelepí

 • Zuby Bělící Prášek Na Odstraňování Skvrn Guma Péče O Svěží Dech, Odstranění Plaku, Zubního Kamene Snížit Dutiny Odstranit Ústní Zápach Čištění Zubů

  *Stačí použít to jako normální zubní pastu.

  *Nepoužívejte příliš mnoho na 1 čas, zahrnující kartáč povrch je enouth.

  Adresu, Jméno a příjmení:

  1. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v www.zimnizahrady-zasklivanilodzi.cz je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit.

  2. Pro některé francouzské zákazníky, kteří nemají ideální poštovních služeb systému, kontaktujte prosím místní poštu s sledovací číslo, pokud nechcete dostávat balíček v dlouhou dobu.

  3. Ruské zákazníky , prosím, zanechte nám vaše plné anglické jméno (většinou obsahuje 3 slova), což je velmi důležité.

  O Balení:

  1. Všechny výrobky jsou v standardizované balení, jen takto:

  2. Budeme pečlivě zkontrolujte, zda vaše objednávky a balíček, aby se ujistil, vše je v dobrém stavu, před odesláním ji ven.

  3. Balení může být lehce poškozené při dlouho-době přepravy, ale to nemá vliv na účinek našich produktů.

  4. Chcete-li výrobky, balené dokonale (jako pro dary etc.), prosím, kontaktujte nás za prvé, můžeme poslat zásilku s speciální balíček, aby se zabránilo poškození, ale je třeba zaplatit nějaké extra poplatek.

  Prosím, klikněte zde platit nákladní nebo extra poplatek. Díky!!!

  O Doprava:

  Budeme odesílat objednávky do 2-5 pracovních dnů, a to potřebuje téměř 7-40 dní z Číny.

  Jak víte, doba dodání je závislá na přepravní společnosti, letecké linky, vlastní a místní poště, takže nejsme schopni kontrolovat to přesně.

  V případě, že zásilka nedorazila v očekávanou dobu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, budeme sledovat to a zvládnout to s vámi.

  Štítky: alex a ani, čínský zelený čaj, bylinné toothpast, zubu a odstranění zubního kamene, angela přívěsek, ústní plak remover, zuby a odstranění zubního kamene, crest 3d white lux, zubní gel, zubní kámen.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty