Vyhřívané Rukavice Warm Vedení Inteligentní Dotykový Displej Vodotěsné Elektrické Vyhřívané Rukavice pro Zimní Venkovní Lyžování na Koni Vyhřívané Rukavice Warm Vedení Inteligentní Dotykový Displej Vodotěsné Elektrické Vyhřívané Rukavice pro Zimní Venkovní Lyžování na Koni Vyhřívané Rukavice Warm Vedení Inteligentní Dotykový Displej Vodotěsné Elektrické Vyhřívané Rukavice pro Zimní Venkovní Lyžování na Koni Vyhřívané Rukavice Warm Vedení Inteligentní Dotykový Displej Vodotěsné Elektrické Vyhřívané Rukavice pro Zimní Venkovní Lyžování na Koni Vyhřívané Rukavice Warm Vedení Inteligentní Dotykový Displej Vodotěsné Elektrické Vyhřívané Rukavice pro Zimní Venkovní Lyžování na Koni Vyhřívané Rukavice Warm Vedení Inteligentní Dotykový Displej Vodotěsné Elektrické Vyhřívané Rukavice pro Zimní Venkovní Lyžování na Koni

Vyhřívané Rukavice Warm Vedení Inteligentní Dotykový Displej Vodotěsné Elektrické Vyhřívané Rukavice pro Zimní Venkovní Lyžování na Koni

1 428.91 Kč 1 071.68 Kč
Skladem
w773

dropship: Ano
Číslo Modelu: Zimní Rukavice
Materiál: Bavlna, Kůže, PU

 • Funkce: 1、Digitální Displej: digitální displej a inteligentní řízení teploty, můžete jasně vidět aktuální teplota. Můžete přesně nastavit teplotu mezi 40 ℃ -65 ℃ (1049F-1499F).

  2、Komplexní Teplé Vedení: rukavice udržet vaše pět prstů a rukou pro Komplexní Teplé Vedení.

  3、Vodotěsný a odolný proti Větru Nastavení: vyhřívané rukavice, nepromokavá a větruvzdorná nastavení. Baterie: 7.4 V, 2200mAh, plné standardní kapacita, nízká teplotní odolnost.

  4、Měkká Podšívka: podšívka je plný měkký flanel a izolované bavlny. Rukavice s dotykový senzor může být také použit na jakémkoli inteligentní zařízení.

  5、Široké Uplatnění: Ideální pro outdoorové aktivity jako je lyžování, pěší turistika, rybaření, cyklistika, atd. poskytnout extrémní teplo a komfort.

  Specifikace: Materiál: nylon, mikrovlákno, lycra, samet

  Teplé vedení čas: 3-7 hodin

  Topení plocha: pět prstů + zadní ruky

  Baterie: 7.4 V, 2200mAh, plné standardní kapacita, nízká teplotní odolnost

  Doba nabíjení: 2,5-3 hodiny

  Funkce: inteligentní řízení teploty, s LED funkce zobrazení teploty, přesné nastavení 40 ℃ -65 ℃ (Fahrenheita 1049F-1499F).

  Balení Seznam: 1 Pár Rukavic

  1*Příruční Taška

  1 Pár Baterií

  1*Nabíječka

  1*Manuální

  Štítky: exo vyhřívané rukavice, elektrické vyhřívané rukavice motocykl, pro lyžování, amazon elektrické vyhřívané rukavice, rychlovarná vodotěsné vyhřívané rukavice, teplé elektrické vyhřívané rukavice, vyhřívané univerzální rukavice, gerbing vyhřívané rukavice motocykl, teplé rukavice vyhřívané, rukavice tepla.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty