2ks Nerezové Oceli, Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky pro Muže, Přenosné Zapalovač Mini Alkohol, Láhev Venkovní Sklenice 2ks Nerezové Oceli, Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky pro Muže, Přenosné Zapalovač Mini Alkohol, Láhev Venkovní Sklenice 2ks Nerezové Oceli, Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky pro Muže, Přenosné Zapalovač Mini Alkohol, Láhev Venkovní Sklenice 2ks Nerezové Oceli, Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky pro Muže, Přenosné Zapalovač Mini Alkohol, Láhev Venkovní Sklenice 2ks Nerezové Oceli, Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky pro Muže, Přenosné Zapalovač Mini Alkohol, Láhev Venkovní Sklenice 2ks Nerezové Oceli, Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky pro Muže, Přenosné Zapalovač Mini Alkohol, Láhev Venkovní Sklenice

2ks Nerezové Oceli, Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky pro Muže, Přenosné Zapalovač Mini Alkohol, Láhev Venkovní Sklenice

374.63 Kč 190.98 Kč
Skladem
w758

Typ: Sada
Materiál Těla: Kovové
Číslo Modelu: víno hrnec

 • Popis

  Položka je cool kapesní 200ml nerezové oceli, hip baňky, která je snadno přenášet a mít své oblíbené víno, jako jsou whisky, vodka s vámi když jdete. Hip flash má šroub horní kryt s držákem, takže nemůžete ztratit poté, co ji otevřete. Kromě toho, že přichází s mini nerez trychtýř pro všechny druhy baněk, pro pohodlné kanálu kapaliny, víno, nebo jemnozrnné substanes do nádoby s malými otvory. Proto, hip flash je opravdu nádherný gadget dárek pro své mužské rodiny a přátel.

  Funkce

  - Barva: hlavně stříbro.

  - Materiál: nerezová ocel.

  - Placatka, objem: cca 200ml.

  - Velikost (L*W*H): Cca 12,3 x 9,5 x 2,3 cm.

  - 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Nerezové Oceli, Vodka, Whisky, Likér Hip Baňky s Mini Trychtýř.

  - Snadno přenášet a mít své oblíbené víno, whisky, vodka, atd. s vámi, ať jste kdekoli.

  - Z nerezové oceli baňky je prakticky nerozbitné a konstruovány s žádné švy, což zajišťuje dlouhotrvající nepropustný výkon.

  - Hip baňky je dodáván s šroub horní víko s držákem, takže nemůžete ztratit poté, co ji otevřete.

  - Přijít s mini nerez trychtýř pro všechny druhy baněk, pro pohodlné kanál, whisky, vodku a jiné likéry do placatky.

  - Kapesní velikost, nízká hmotnost, snadné použití a nést.

  Balení seznam

  2 * z Nerezové Oceli Hip Baňky 200 ml Pocket Placatky

  Štítky: alkohol tester, inteligentní okna, tělo lepidlo láhev, hip baňky, minion oceli baňky, jsi opilý tričko, butan hořák, personalizované nerezové oceli, hip baňky, Baňky, elektronický zapalovač klasické módní.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty