Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7 Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7 Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7 Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7 Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7 Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7

Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7

356.81 Kč 196.22 Kč
Skladem
w646

Materiál: Další
Funkce: Non-automatické
Původ: KN(Původu)

 • Okna Ptáky Krmítko Počasí Důkaz Domu Tvar, průhledný Akrylový Podavač s 3 Přísavky pro Venkovní Songbird S7 Popis:

  Vlastnosti:

  1.Krmítko je vyrobeno z vysoce kvalitní transparentní akryl materiál, takže můžete studovat a obdivovat krásu místních ptáků. Můžete se podívat na krásné zpěvných ptáků jen pár centimetrů od vašich očí. Trvanlivý, transparentní akryl je odolný a může být použit na dlouhou dobu.

  2.Tento venkovní krmítko je vhodné pro jakékoli okno a je dodáván s 3 super přísavky. Na rozdíl od většiny okno krmítka pro venkovní použití, naše robustní přísavky umožňují podavač dodržovat lepší okna. Tyto jsou velmi silné, a nebude padat z větru nebo dešti. I když existuje mnoho ptáci jíst najednou, mohou zůstat stejné.

  3.Velká kapacita krmiv, snadno se čistí a náplň. Můžete také rychle otřete povrch vlhkým ručníkem odstranit veškerý prach nebo vodoznaky.

  4.Jasně prohlížení krásných ptáků. Ať už je to pro milovníky přírody, nebo milovníky ptactva, tento podavač může být dárek pro svátky, narozeniny, kolaudační párty. Ideální pro zavěšení dekorací, downholstery nebo terasou dekorace.

  5.Happy hour, že někdo může těšit. Když jedí z okna vašeho obývacího pokoje, kuchyně nebo rodinný pokoj, můžete pozorovat volně žijící ptáky zblízka. Bird krmení v zahradě je zajímavá činnost, že někdo v domě můžete vychutnat. Dokonce i domácí zvířata, jako se dívat na ptáky na jídlo.

  Upozornění:

  Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt

  Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření

  Popis:

  Materiál: Akryl

  Specifikace: 15*6*15 cm

  Barva: transparentní

  Balíček Zahrnuje:

  1x Okno Ptáky Krmítko

  Štítky: lov s kamerou, krmítko venkovní, podavač ryby, podavač veverka, ptačí koupel mísy venkovní, venkovní krmení ptáků, podavač okna, kovové ptačí domky venkovní, velký podavač veverka, krmítko.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty