10KS balení obálka Světle Růžová Poly Bublina Mailer Polstrované Obálce self těsnění poštovní tašky bublinkové obálky, Přepravní obálky 10KS balení obálka Světle Růžová Poly Bublina Mailer Polstrované Obálce self těsnění poštovní tašky bublinkové obálky, Přepravní obálky 10KS balení obálka Světle Růžová Poly Bublina Mailer Polstrované Obálce self těsnění poštovní tašky bublinkové obálky, Přepravní obálky 10KS balení obálka Světle Růžová Poly Bublina Mailer Polstrované Obálce self těsnění poštovní tašky bublinkové obálky, Přepravní obálky 10KS balení obálka Světle Růžová Poly Bublina Mailer Polstrované Obálce self těsnění poštovní tašky bublinkové obálky, Přepravní obálky 10KS balení obálka Světle Růžová Poly Bublina Mailer Polstrované Obálce self těsnění poštovní tašky bublinkové obálky, Přepravní obálky

10KS balení obálka Světle Růžová Poly Bublina Mailer Polstrované Obálce self těsnění poštovní tašky bublinkové obálky, Přepravní obálky

198.53 Kč 83.44 Kč
Skladem
w546

Typ: Peněženka Obálky
Materiál: PE
Značka: ESD
Číslo Modelu: bublinkové obálky
Velikost: 15x20cm, 18x23cm, 23x28cm
Původ: KN(Původu)
Použití: Dárkové Obálky

 • 10KS Poly Bublina Mailer Polstrované Obálky Self Těsnění Poštovní tašky bublinkové obálky, svatební taška dárková taška přepravní obálky Funkce: Extra silné polstrování materiálů s bubble dimpe na povrch. Trvanlivost,multi-vrstvy poythene film poskytuje optimální ochranu proti vlhkosti, odolný proti propíchnutí a opotřebení, zejména oceňují položkami. silné polstrované poly poskytuje bezpečné, atraktivní, ekonomickou alternativou k kartonů. Poštovné úspory díky moc nízká hmotnost a malé balení. High-slip bublina materiál umožňuje rychlejší,jednodušší produkt vložit. Jeho povrch je k dispozici pro vysoce kvalitní tisk,značení a psaní perem. Self-těsnění lepidlo citlivé na tlak je rychlé a snadné uzavření. silných a trvalé utěsnění. Široké svařované hrany(10 mm na každé straně)nabízí další prasknutí sílu. NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ BUBLINKOVÉ OBÁLKY. Polstrované obálky jsou lehké a vodě odolné.Nižší přepravní náklady na vaše podnikání a chránit své produkty na deštivý nebo zasněžený den. SAMOSTATNĚ ZAPEČETĚNÝCH OBÁLKÁCH. Lepidlo na fold-over klapka je dost silný a jde end-to-end.Není třeba výztuže pásku a nebude rozpadne, pokud jste to roztrhat. POLŠTÁŘ ODESÍLATELŮ. Tyto jsou poly fólie lemované 80 g papíru bubliny.Polstrování je dostatečné na mail položky, které potřebuje ochranu.Udržujte své bezpečnosti výrobků. Množství: 10PCS Barva: Světle růžová/ Růžová /Černá / Modrá / Bílá Velikost: 12x18cm (4x7inch) / 17.5x23cm (6x9inch) SizeTOLERANCE :+/- 5 MM NEBO 0,2 PALCE

  (Poznámka: Usuable velikostí možná trochu menší než uvedené velikosti. Pokud vaše položky jsou tlusté nebo blízko této velikosti, doporučujeme vám nákup nějaké větší bublina tašky. Díky)

  Barevné aberace:existuje více nebo méně vzhledem k zobrazení. Použití: post/logistika express,křehké předměty,gadgets,malé miniaplikace, Prosím, laskavě na vědomí: Položky budou přebalit ušetřit vaše náklady na dopravu a být šetrné k životnímu prostředí,My záruční položky budou chráněny i v Poly tašky .Děkuji!!!

  1) Pro Německo zákazníci , pokud u chcete lodi, FedEx nebo TNT , prosím, řekněte nám vaše číslo EORI . Bez nich můžeme jen tím, DHL, Hongkong post nebo China Post !

  Pro ruské zákazníky , prosím, sdělte nám vaše celé jméno (alespoň 3 slova) , včetně křestní jméno, druhé jméno a příjmení, jinak ruské Post nebude uvolňuje pozemku a návrat do Číny !

  Pro Brazilské/Argentina/Chile zákazníci , pokud chcete lodi, FedEx, DHL, TNT, UPS, prosím, řekněte mi vaše daňové číslo ( čísla CUIT, CPF nebo CNPJ ). Bez ní, Celní vrátí zboží do Číny .

  2) na celém Světě dopravu (s Výjimkou některých vzdálených zemí); Kupující je odpovědný za Vzdálené Oblasti za Poplatek, jakékoliv cla nebo Dovozní daně, pokud vyšel.

  3) Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

  4) My jen loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

  5) Služba tranzitní čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní doba se může lišit zpoždění, a to zejména v průběhu prázdnin.

  6) Pokud jste neobdrželi vaši objednávku po uplynutí 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat vaše objednávky a dostat zpět k vám co nejdříve. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

  1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a nebudeme vám vrácení peněz pro vás.

  2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

  3) My vám vrátíme plnou platbu při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po kupujícím a Prodávajícím zrušit transakci z www.zimnizahrady-zasklivanilodzi.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

  4) Budeme mít všechny přepravní náklady, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

  Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka. Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost.

  Štítky: obálka růžová, personalizované poštovní obaly, bublinkové obálky biologicky rozložitelné, rose poly mailer, ljp poly odesílatelů, oem poly odesílatelů, vlastní mailer, skleněných pouzdrech, plechové krytí, matný přepravní tašky.

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty