304 z Nerezové Oceli pásek z Nerezové Oceli, Fólie, Tenký Plech Kovový Materiál Tloušťka 0,01 mm až 2 mm Nerezové Ocelové Pásky 304 z Nerezové Oceli pásek z Nerezové Oceli, Fólie, Tenký Plech Kovový Materiál Tloušťka 0,01 mm až 2 mm Nerezové Ocelové Pásky 304 z Nerezové Oceli pásek z Nerezové Oceli, Fólie, Tenký Plech Kovový Materiál Tloušťka 0,01 mm až 2 mm Nerezové Ocelové Pásky 304 z Nerezové Oceli pásek z Nerezové Oceli, Fólie, Tenký Plech Kovový Materiál Tloušťka 0,01 mm až 2 mm Nerezové Ocelové Pásky 304 z Nerezové Oceli pásek z Nerezové Oceli, Fólie, Tenký Plech Kovový Materiál Tloušťka 0,01 mm až 2 mm Nerezové Ocelové Pásky 304 z Nerezové Oceli pásek z Nerezové Oceli, Fólie, Tenký Plech Kovový Materiál Tloušťka 0,01 mm až 2 mm Nerezové Ocelové Pásky

304 z Nerezové Oceli pásek z Nerezové Oceli, Fólie, Tenký Plech Kovový Materiál Tloušťka 0,01 mm až 2 mm Nerezové Ocelové Pásky

223.90 Kč
Skladem
w52

Materiál: Z Nerezové Oceli
Číslo Modelu: 304
Velikost: All Size
Použití: Obrábění kovů
DIY Dodávky: Obrábění kovů

 • O Produktu: Q1. Má podporu produktu, přizpůsobení? A1:Ano, Naše kovové suroviny, produkty jsou podporovány přizpůsobení, a může poskytnout jakékoliv velikosti a modelu, který jste chtěli. Q2.Je tam návrat služby? A2:Vzhledem k specifičnosti suroviny, non-problémy s kvalitou, jako je třeba vrátit 80% poplatek, poštovné hradí kupující ; přizpůsobené produkty nepodporují 15 dnů bez důvodu vrátit, doufáme také, že výrobky, které obdrží každý kupující je Zbrusu nový a je perfektní, díky za pochopení. Q3.Co když nechci vidět velikost a produktu, který si chci na ten odkaz? A3:Pro jakékoliv dotazy ohledně produktu, prosím neváhejte a kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách, aby vyhovoval vašim potřebám. O Doprava: Q1.Kdy bude moje zboží bude dodáno? A1:Obvykle objednávka bude odeslána do 24 hodin po zaplacení je potvrzeno. Přizpůsobené výrobky je třeba stanovit podle konkrétních okolností, obvykle odeslány do 48 hodin(s výjimkou víkendů). Q2.Jak dlouho bude doručení trvat? A2:Pokud se rozhodnete www.zimnizahrady-zasklivanilodzi.cz Standardní Poštovné, doručení trvá 20 až 50 dní. Tam může být zpoždění v důsledku snížení v mezinárodní lety. Pokud zvolíte Poštovní doporučený Balíček, doručení trvá 20-60 dní. Tam může být zpoždění v důsledku snížení v mezinárodní lety. Q3. Jak sledovat logistické informace? A3:(1)global.cainiao.com/index.htm (Prosím, zkopírujte adresu URL do prohlížeče adresního řádku) (2)www.17track.net/en (Prosím, zkopírujte adresu URL do prohlížeče adresního řádku) O Vlastní Poplatek: Budeme dělat prohlášení na naše zkušenosti. Nejsme si jisti, zda budete muset zaplatit clo, protože různé politiky v různých zemích. Takže možná budete muset zaplatit vlastní daně, když budete přijímat zásilky,pls pochopit. Nebudeme nést celní daně. Náklady vrátit nebo ztratil balík by být na zákazníka z důvodu odmítnout celní odbavení. Pokud máte speciální požadavky, prosím, kontaktujte nás.

  Specifikace Informace

  ◎Jméno: 304 Z Nerezové Oceli Pás ◎Velikost:k Dispozici ve Všech Velikost ◎Povrchová Úprava:Bez Povrchové Úpravy ◎Balení:Karton/Dřevěné/Krabice/Plastic Film ◎Barva:Stejné Jako Obrázek Ukázal, ◎Tipy:O Velikost a DIY Vlastní Prosím, neváhejte Nás Kontaktovat.

  Z Nerezové Oceli Pásy

  K dispozici ve všech velikostech

  Vysoce Kvalitní

  Detail Produktu

  Štítky: leštěný nerezový plech, pro domácí, z nerezové oceli fólie zábal, nechte kov, plech z nerezové oceli, fólie z nerezové oceli, sport grafitové desky, deska z nerezové oceli, hodinky kovový pásek, nerezová lišta.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty