AC110/220V Dvojitý Kanál Indukční Vozidla Smyčky Detektoru AC110/220V Dvojitý Kanál Indukční Vozidla Smyčky Detektoru AC110/220V Dvojitý Kanál Indukční Vozidla Smyčky Detektoru AC110/220V Dvojitý Kanál Indukční Vozidla Smyčky Detektoru AC110/220V Dvojitý Kanál Indukční Vozidla Smyčky Detektoru AC110/220V Dvojitý Kanál Indukční Vozidla Smyčky Detektoru

AC110/220V Dvojitý Kanál Indukční Vozidla Smyčky Detektoru

836.47 Kč 794.75 Kč
Skladem
w494

Značka: BADODOSECURITY
Číslo Modelu: PD232A

 • indukční vozidla smyčky detektor, Dvojitý kanál :

  Pls Poznámku, vstupní napětí: AC 110/220v, výchozí je 220V

  PD232 Smyčky detctor

  Detektor musí být instalován ve vhodné povětrnostním vlivům umístění co nejblíže k

  smyčky, jak je to možné.

  Zavedení Smyčky Detektoru

  Vozidlo Smyčky Detektoru se používá všude tam, kde vozidla musí být detekována, například pro monitorování a bezpečné střežit přístupové cesty nebo pro počítání vozidel. Výstupní signál může být použit pro ovládání vrat a bran pohonné mechanismy, provozní překážky, ovládání semaforu systémy nebo aktivace karty stojanů na parkovištích.

  Funkcí Smyčky Detektoru

  Vozidlo Smyčky Detektoru má one-way výstupní relé. Dva výstupy z nich jsou neomezené, když odpovídající smyčka je trvale pokryt,zatímco jiní jsou multi-režim, který může být nastaven uživatelem. Směr detekce Funkce může být použita pro statistiky vozidlo toku. Princip je založen na změně indukčnosti uvnitř smyčky, která je způsobena kovové komponenty z projíždějících vozidel. Změny jsou zachyceny a vyhodnoceny mikroprocesorem. Snadné použití díky automatické kalibraci, kdy je provozní napětí je aplikován.

  PD-232 Dvojitý Kanál Vozidla Smyčky Detektor pro auto, řízení parkování a mýtné, systém Specifikace:

  Jednokanálový nebo dvoukanálový smyčky detektoru(double channel může detekovat směr)

  1.Snadné použití a instalace

  2.Kompatibilní s parkovací systém(bariéra brány a pokladny)

  3.Dvoucestné nebo čtyřcestné výstupní relé

  4.Vysoká teplotní stabilita

  5.Silné anti-rušení schopnosti a stabilitu

  Popis Produktu:

  1.Smyčky detektory se používají všude tam, kde vozidla mají být zjištěny. Jako monitorování a bezpečné střežit přístupové cesty k počítání vozidel. Výstupní signál může být použit pro ovládání vrat a bran pohonné mechanismy, silniční svodidla, řízení dopravy světelné systémy na parkovištích nebo aktivace karty stojanů na parkovištích.

  2.Výrobek je kanál, indukční smyčky, detektory. Princip je založen na změně indukčnosti uvnitř smyčky, která je způsobena kovové komponenty z projíždějících vozidel. Změny jsou zachyceny a vyhodnoceny mikroprocesorem. Snadné použití díky automatické kalibraci, kdy je provozní napětí je aplikován.

  Smyčky detektoru Specifikace:

  Produkt two-way výstupní relé

  Jeden je neomezený výstup, když smyčka je dočasně pokryty, zatímco druhý je multi-režim, který může být nastaven uživatelem

  Provozní Napětí: AC 220V±10%

  Spotřeba energie:

  Výstup: relé výstup

  Frekvenční rozsah: 20 khz až 170kHz (4 stupně nastavitelný)

  Reakční čas: 20ms

  Citlivost nastavení: 10 stupňů

  Smyčky, indukčnost:

  Ideální: 100uH na 300uH (včetně připojení elektroinstalace)

  Maximální: 50uH na 1000uH (včetně připojení elektroinstalace)

  Loon připojení kabeláže: doporučujeme dolů-vést, ne více než 100 metrů, twist nejmíň 20 krát za metr pro smyčky, celkový odpor ≤10 Ohm

  Způsob připojení: 11-pin zásuvka

  Shell: PC a ABS inženýrské plasty

  Instalace: na DIN lištu

  Provozní teplota: -30 až 70 Stupňů

  Skladovací teplota: -40 až 85 Stupňů

  Relativní vlhkost: ≤95% RH

  Štítky: jedno vozidlo smyčky detektoru, vozidlo smyčky detektoru elektroinstalace, indukční smyčka vozidla detektor 12v, vozidlo smyčky detektoru 24v, indukční vozidla smyčky, vozidlo smyčky detektoru sensir, vozidla smyčky detektor dual channel, vozidlo smyčky detektoru pd132, vozidlo smyčky detektoru schéma zapojení, v9 vozidla radarový detektor.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty