Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu

Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu

183.85 Kč 147.17 Kč
Skladem
w480

Položka Objem: Jako obrázek
Typ Materiálu: Jako obrázek
Hmotnost Položky: 65g
Speciální Funkce: Auto DIY Vyhřívání Zadního skla Sada na Opravu

 • Popis:

  Zadního okna, zrcátek repair kit je navržen tak, aby opravit poškrábaný nebo zlomený odmlžování zadního okna mřížky. Povrchy, které mají být dodržovány, musí být hladké a ploché. Opravy mohou být provedeny v ideálním případě při teplotách od (10 Celsia až 24 stupňů Celsia). To poskytuje low-cost, vysoce kvalitní opravy pro poškozené zadní mřížky vyhřívání zadního okna a karty.

  Vlastnosti:

  1. Používá opravit poškrábaný nebo zlomený odmlžování zadního okna mřížky.

  2. Trvalé, neviditelné opravy.

  3. Opravit rychle a snadno s levnou cenu.

  4. Lepidlo je speciálně vyvinutý pro vedení elektřiny.

  5. Postupujte podle pokynů snadno za krokem.

  Instrukce:

  Krok 1.

  Určit, které sítě linka je rozbité a kde opravy musí být provedeny, vypnout vyhřívání zadního okna. Čištění povrchu skla s hadříkem.

  Krok 2.

  Pečlivě umístěte maskovací pásky přes rozbité části mřížky. Ujistěte se, že sladit oba konce zlomené souladu s maskovací pásky. Ujistěte se, že je dobré utěsnění mezi oknem a maskovací pásky. Stiskněte maskovací pásky na sklo a ujistěte se, že všechny vzduchové bubliny jsou odstraněny.

  Krok 3.

  Naneste stříbrné opravy sloučeniny přes vrchol maskovací pásky s bavlněné tampony dispozici.Aby se zabránilo pevný materiál zůstává na dně nebo stěně lahvičky, Míchá stříbrnou opravy sloučeniny s bavlněné tampony před použitím,

  Krok 4.

  Použijte plastové škrabky, aby se povrch hladký a rovný. Ujistěte se, že stříbro oprava sloučenina se překrývá s oběma konci lomené čáry. Podívejte se přes okno zevnitř, tam by měl být žádné světlo prosvítající opraveného prostoru. Pokud světlo prosvítá, naneste další vrstvu opravy sloučeniny.

  Krok 5.

  Odstraňte krycí pásky okamžitě.

  Krok 6.

  Poté, co odstranil maskovací pásky, suché stříbrná opravy sloučeniny.

  (A)Vytvrzení do 15-20mins pokud nechte přirozeně uschnout.

  (B)Vytvrzení do 2-5 min, když Suchý s vysoušečem vlasů.

  Krok 7.

  Čistý extra stříbrná opravy sloučeniny na sklo s alkoholem prep-pad. Počkejte 24 hodin před zapnutím vyhřívání zadního skla.

  Balení Seznam:

  1 x 2 ml Stříbrný Opravy Sloučenina

  1 x Maskovací Pásky

  1 x Čistým Hadříkem

  1 x Bavlněné Tampony

  1 x Alkohol Prep Pad

  1 x Plastová Škrabka

  1 x Návod

  Štítky: vinyl okna sada na opravu, anti fog spray, mop sada na opravu, karavan okno, auto nástroj, zadní okno opravy, auto diy kit, sada na opravy, oprava oken, hřebík přenos.

 • Recenze (3)

  • Promopush

   Not working!

  • Nagihan Ipek2001

   Good quality

  • Blondbombshlhill

   need to test

  Napsat recenzi

Související produkty