Stripper Deck Označené Hrací Karty Nové Tajné Poker Magické Karty Hry Close Up Magic Triky Rekvizity pro Kouzelníka Stripper Deck Označené Hrací Karty Nové Tajné Poker Magické Karty Hry Close Up Magic Triky Rekvizity pro Kouzelníka Stripper Deck Označené Hrací Karty Nové Tajné Poker Magické Karty Hry Close Up Magic Triky Rekvizity pro Kouzelníka Stripper Deck Označené Hrací Karty Nové Tajné Poker Magické Karty Hry Close Up Magic Triky Rekvizity pro Kouzelníka Stripper Deck Označené Hrací Karty Nové Tajné Poker Magické Karty Hry Close Up Magic Triky Rekvizity pro Kouzelníka Stripper Deck Označené Hrací Karty Nové Tajné Poker Magické Karty Hry Close Up Magic Triky Rekvizity pro Kouzelníka

Stripper Deck Označené Hrací Karty Nové Tajné Poker Magické Karty Hry Close Up Magic Triky Rekvizity pro Kouzelníka

104.61 Kč 78.41 Kč
Skladem
w386

Typ: Kouzelná Kategorie
Číslo Modelu: stripper deck
Minimální Hráč Číslo: 1
Délka Hry: >120 minut
Původ: KN(Původu)
Věk: >8 Let
Stolní Hra Výrobek: Kryt Karty
Velikost: 9x6.6cm
Materiál: Papír
Maximální Číslo Hráče: Neomezený
Úroveň Obtížnosti Hry: Pokročilé

 • Hot Prodej: Popis Produktu: 1)publikum vybere jednu kartu náhodně,pak kouzelník může snadno zjistit, co si diváci vybrali.(Tam je znamení na zádech) 2)publikum vybere jednu kartu náhodně,pak kouzelník dá to do karty a dát karty v nepořádku řád.Pak kouzelník může zjistit zvolené karty rychle. 3)kouzelník vybere 4 Ace a dá to do karet,pak se dá karty v nepořádku řád.Pak kouzelník vytáhne 4 karty,které jsou všechny Ace. 4) balíček můžete vytvořit mnoho úžasné karty magic efekt.Samozřejmě, pokud váš trik je velmi vynikající,pak můžete jej použít k provedení více karty magic triky.Velikost: 9x6.6cm Balení obsahuje: 1 x Magic Card je Tam značka na zádech.Kouzelník může identifikovat kartu snadno (Jako na obrázku níže,je "6 diamant")

  Zjistěte více Kol hrací karty, klikněte prosím na odkaz níže: Chcete navštívit Prodejnu domů?

  Štítky: magie, hra, tajná př, kouzelnický trik, kart race, karetní hra, poker, uno attack karetní hra, oficiální sběratelské karty, paluba karty.

 • Recenze (2)

  • Jeane 1126

   quality is not great, but it's fun.

  • Iberiamedic

   Good cards, dense enough, do not smell, packed well. In the message, the seller still sent a link to yutub with tricks-it's nice. Came for 2 weeks to post to Russia. the seller is good. Recommend.

  Napsat recenzi

Související produkty