Vyzvednutí Kalibrační Vzdálenost Měřidlo, Úhloměr Záznam LP Vinyl Gramofonu Gramofon Phono Kazety Stylus Zarovnání Vyzvednutí Kalibrační Vzdálenost Měřidlo, Úhloměr Záznam LP Vinyl Gramofonu Gramofon Phono Kazety Stylus Zarovnání Vyzvednutí Kalibrační Vzdálenost Měřidlo, Úhloměr Záznam LP Vinyl Gramofonu Gramofon Phono Kazety Stylus Zarovnání

Vyzvednutí Kalibrační Vzdálenost Měřidlo, Úhloměr Záznam LP Vinyl Gramofonu Gramofon Phono Kazety Stylus Zarovnání

128.72 Kč 83.65 Kč
Skladem
w356

Rychlosti: 33,45,78 OT / min
Výstupní Konektory: USB
Značka: OLPAY

 • Balíček zahrnuje: 1 x Překročení Úhloměr 1 x Lupa

  Specifikace: Materiál: Akryl Barva: Bílá Délka: 19 cm Šířka: 4 cm Množství: 1 Sada Návod: 1. Místo úhloměru na gramofonu talíři s otvorem přes vřeteno. 2. Pohyb kazety/ tonearm, dokud stylus spočívá přesně na středu bulls eye. (120.9 mm poloměr).Zkontrolujte, zda kazeta je čtvercový s vnější nastavení čar mřížky. - Pokud tomu tak není, uvolněte kazetu montážní šrouby a otočte kazetu lehce, dokud je náměstí. 3. Pohyb kazety/ tonearm, dokud stylus spočívá přesně na střed vnitřní bulls-eye (66.04 mm poloměr), Otočit úhloměr kolem vřetena, jak je požadováno.Zkontrolujte, zda kazeta je čtvercový s vnitřním nastavení čar mřížky. - Pokud ne, změnit převis, (posunout kazetu v nebo podél osy), dokud kazeta je čtvercový. 4. Opakujte krok 2 a 3, dokud kazeta je metr na oba body.Utáhněte montážní a překontrolovat jak je uvedeno výše.Odstranit Úhloměr.Relaxovat a užívat si!Vlastnosti: Vysoce kontrastní zarovnání tiskových kazet úhloměr poskytuje lepší viditelnost a eliminuje měřicí chyby.Vyhýbá over-střílet zkreslení udržet vysokou kvalitu zvuku Odkaz ke gramofonu instalační příručka s pokyny zahrnuty, tisknout přímo na úhloměr.Pracuje s S-Tvaru ramene a případné 1/2" montáž kazety.Další lupa se více jasné, kdy nastavení převis.Kalibrace Úhloměr pouze, další příslušenství demo na obrázku není v ceně!

  Štítky: díly vinyl gramofon, phono tonearm, film vinyl, pet shop, audio technica sluchátka, MM Phono, phono předzesilovač, vinyl záznam, drop pero, upravit vinyl přehrávač.

 • Recenze (4)

  • Manyakina 1987

   The template is accurate, checked on the CARICOM lined from the factory, another magnifying glass complete with it.

  • Alex Burn

   Everything got in excellent condition.

  • Galootakimi

   Delivery is tracked and fast enough. No batteries. I haven't tested yet.

  • Hornets 001

   The parcel came quickly, 2 weeks to Penza. In appearance, the pattern is good, everything is clear. Will check

  Napsat recenzi

Související produkty