Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky

Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky

2 914.00 Kč 1 748.40 Kč
Skladem
w261

Aplikace: Zápěstí
Původ: Čína
Název produktu: ČERVENÉ laserové hodinky
Značka: MGSER
místo původu: Wuhan, Hubei, Čína
Hodinky infračervené: náramkové hodinky krevní tlak
barva: Červený Laser
pro lidi,: Pacienti Nemoci srdce, Mrtvice trpí Diabetici, Lidé
Hodinky Laser Pracovat: Inhibuje Agregaci Krevních Destiček A Aktivuje Fibrinolýzu
Materiál: compound materiál
Typ Položky: Rehabilitace Fyzioterapie
Vlnová délka laseru: 650nm s 7 otvor červený laser
pozor na krevní tlak: Zlepšení průtoku krve a mikrocirkulace, viskozitu krve
Laserové Hodinky Materiál: Zinkové slitiny s Kožené Hodinky Kapela
laser infračervené: Terapeutické Akupunktura Hodinky Laser nosu Sondu, rýma, zánět vedlejších nosních Dutin
krevní tlak hodinky na zápěstí: Prevenci kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění,mrtvice.

 • Nejprodávanější 650nm Diabetici Léčení Snížení Krevního Tlaku Léčba Rýmy Nasosinusitis Laserové Hodinky

  O laserové hodinky:

  LLL Laserové Hodinky je inovativní triple-play zařízení, které využívá nejnovější výzkum v oblasti low-level laser ošetření.To kombinuje akupunkturu, místní bolesti a krev expozice a bude vaším ideálním partnerem, ať už doma, v práci nebo na cestách.Hodinky jsou vybaveny bolest pad, ušní aplikátor a nosní aplikátor.

  Jak fungují polovodičový laserový terapeutický nástroj?

  1. Za prvé, nosit jen na levé straně.Zařízení je v zadní části korespondují s radiální tepny.

  2. Pak, držet nosní dutiny hlavy, do nosu po dobu 2-3 cm a svorka nosní přepážky.

  3. Stiskněte tlačítko on/off zapněte napájení.Znovu stiskněte jednu vteřinu k zahájení léčby ( poznámka: dlouhým stiskem tlačítka on/off vypne přístroj).můžete vidět laser vychází z fototerapie přístroje sondy v průběhu léčby.

  4. Po ošetření je hotové, stiskněte dlouze tlačítko on/off k vypnutí přístroje.Skladujte na bezpečném místě po čištění ( jemně otřete tkáně) terapie hlavu.

  5. Pokud zvolíte úlevu od bolesti sonda pro tělo na léčbu bolesti.Vložte úlevu od bolesti sondu do úlevu od bolesti sonda léčba zásuvky.Stiskněte on/off klíč k zahájení léčby.

  Jak najít radiální tepny?

  Pomocí dvou prstů pravé ruky umístěte mimo levé straně je první zápěstí-line ( viz obrázek).Pak použijte nástroj zpět část radiální tepny laser acupoint odpovídají ruku radiální tepnu na opotřebení nástroje, na levé straně.

  Červený laser : 650 nm Červený Laser aktivuje různé enzymy a rozkládá se nadbytečný tuk v krvi .To zvyšuje množství kyslíku v krvi, zvyšuje metabolismus, a zlepšuje proces peroxidace lipidů, ke snížení cholesterolu v cévách.

  1.Ozařování krve a čistí krev odpadky,Zlepšení průtoku krve a mikrocirkulace.

  2:Nižší Vysoký krevní tlak, vysoká hladina tuků v krvi, vysoký krevní cukr, Cholesterol,krevní viskozita.

  3:Prevence kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění/diabetes/mozková trombóza/zdvih/náhlá smrt.

  4.Hučení v uších, Rýma, alergická rýma, akutní rýma, chronická rýma, zánět vedlejších nosních dutin a nosní polypy

  Prodejní místa:

  1. Nízká úroveň ozáření laserem, neinvazivní, nejsou žádné vedlejší účinky, žádný cross infekce, čistá zelená fyzioterapie.

  2. Nad 90% terapeutický účinek s pozitivní zprávy o klinickém hodnocení poskytována.

  3. Jako domácí rehabilitační zařízení, malé rozměry, inteligentní design , snadné ovládání a pohodlné nošení.

  4. Velké marketingové marže.

  Intranazální Léčba Kit je low level laser zdravotní terapie zařízení s dosahem 650 nm laserové světlo, které se používá spolu s naší Laserové hodinky Terapie pomoci léčit migrény, závratě, nespavost, stížnosti nosu na krevní oběh v mozku.Na nosní sliznici se používá v nose.

  Laserové hodinky Terapie Zařízení je vysoce doporučeno, aby být použity pro:

  Onemocnění Srdce U Pacientů

  Mrtvice trpí

  Diabetici

  Lidé s Vysokým Krevním Tlakem

  Přebytek Cholesterolu U Pacientů

  Práce pracovník

  Nevyvážená Strava

  Spánku často pozdě v noci

  Nedostatek pohybu

  Mají nadváhu (obezita)

  Kuřáků a konzumentů alkoholických

  Často konzumovat mastná a sladká jídla

  Po 1 až 3 měsících léčby:

  Bolest hlavy,závratě,tlak na hrudi,dušnost, bušení srdce,ospalost,nespavost,necitlivost,ztráta paměti a další symptomy změnit nebo disppear.

  Po 3 měsících léčby:

  Uživatelské testy, změny v průtoku krve,krevní testy,viskozitu krve, hladinu cholesterolu,triglyceridů, nízkou hustotou lipoprote nebo jiné ukazatele klesnout zpět k normálu.

  Po 6 měsících a dlouhodobé léčbě:

  Účinně zlepšit a léčit některé diabetické,speciálně type2 diabetické poškozený.Účinně rovnováhu jejich funkce slinivky břišní.Dlouhodobé používání odmítne cardiovacular a cerebrovaskulární & mrtvice a náhlé smrti a hemiplegie.

  EFEKT

  1. Stimuluje Mitochondrie

  Mitochondrie jsou tělesné buňky, které jsou zodpovědné za produkci energie v těle pomocí hladiny cholesterolu a krevního cukru jako paliva.Emise Nízké Úrovni Laseru do cévy může stimulovat Mitochondrie pracovat více aktivně v produkci energie v těle, a proto vyžaduje více Cholesterolu a Cukru v Krvi, aby bylo spáleno tak, že hladinu cukru v krvi a cholesterolu může být snížena a Energie v těle Zvyšuje.

  2. Stimulace Oxidu Dusnatého

  Oxid dusnatý je nejdůležitější složkou v tvorbě svalů a pomáhá k plynulejšímu množství průtoku krve do tkání těla.Potkávací Úroveň emisí lasery může stimulovat krevní cévy k uvolnění více Oxidu dusnatého, což umožňuje více kyslíku mají být dodány do svalů školeni.Pokud množství kyslíku a živin do svalů je dostatečný, průtok krve se stává hladší a vaše tělo se zotaví rychleji.

  3.Melatonin Stimuluje Hormony

  Melatonin hormon je hormon, který hraje důležitou roli v regulaci spánkového cyklu (tj. cirkadiánní rytmy), udržování zdraví buněk, zachování pravidelnosti a stability buněčného metabolismu, což usnadňuje průtok krve a snížení hladiny cholesterolu.Produkce melatoninu souvisí také s věkem.Starší věk člověka, výroba melatoninu vyrábí také snižuje to způsobuje mnoho zkušeností, poruchy spánku / insomia, Nízká Úroveň Laserový Paprsek na cévy může stimulovat zvýšenou produkci hormonu Melatoninu, tak, že průtok krve se stává více hladký, může také překonat Poruchy Spánku / Nespavost.

  4. Detoxikace organismu a Imunita

  Bezproblémový průtok krve nutí ledviny pracovat optimálně a funkce jater, jak neutralizovat toxiny mohou jít dobře, tak odolnost organismu vůči nemoci zvyšuje

  Štítky: diabetes omítky patch, automatický tlakoměr, Hypertenze Léčba, laserová léčba bolesti, laserové masáž, Laserová Terapie Hodinky, diabet patch, glukóza hodinky, velký smartwatch krevní tlak, tričko t.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty