Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě

Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě

4 192.39 Kč 3 647.33 Kč
Skladem
w215

Název Modelu: Vzduch Naftové Topení Nezávislé Topení
Značka: Ai AUTA, ZÁBAVA
Moc: 5000W
Položka Výška: 0.0inch
Materiál: Kovové a Plastové
Externí Testování Certifikace: ce
barva: červená
Typ Materiálu: Kovové a Plastové
Velikost: 39*15*14CM
Hmotnost Položky: 1.0kg
Paliva: Diesel
Položka Průměr: 0.0inch
Šířka Položky: 0.0inch
Doba Dodání: 7 dnů Dodání
Typ Přepínače: Otočný přepínač
Napětí: 12V 24V
Položka Délka: 0.0inch
Speciální Funkce: auto ohřívač

 • Auto Ohřívač 5KW 12V/24V Vzduchu Naftové Topení nezávislé Topení Dálkového Ovládání Paliva Ohřívač Vzduchu pro RV Karavan Přívěs Nákladní Lodě

  Vlastnosti:

  1. Ohřívač lze použít pro kabiny vytápění různých vozidel, jako jsou nákladní automobily a baterie vozidla.

  2. Výrobky šetrné k životnímu prostředí, nízké emise, nízká spotřeba paliva; ohřívače výfukových plynů plní Euro IV, motor emisní požadavky.

  3. Těkavé technologie, keramické zapalovací svíčky bude teplo paliva plynu, rychle vznítit a plně hořet.

  4. To přijme pokročilé technologie automatického řízení a má spolehlivý provoz za mimořádných podmínek.

  5. Ohřívač LCD načasování, okna mráz, mohou být odstraněny, palivo, výkon a teplotu lze nastavit libovolně

  Název produktu: Parkoviště topení split stroje

  Jmenovité napětí: 12V/24v

  Použití paliva: diesel

  Topný výkon [W]: 5000

  Spotřeba energie [W]: 25

  Spotřeba paliva [l/H]: 0,2 až 0,5

  Hmotnost: 8000g

  Produktu velikost: 39*15*14 CM

  Velikost balení: 43*45*30CM

  Použitelné modely: 12V pro vozy, jako jsou automobily, pick-upy, minivany, atd., 24v je vhodný pro velké nákladních automobilů, strojírenství vozidel, atd.

  Balení seznam:

  1. Sací trubky *1

  2. Výfukové potrubí *1

  3. Výstup vzduchu *2

  4. Vzduchový filtr *1

  5. Vzduchové potrubí clamp *2

  6. Sacího potrubí svorka *3

  7. Vrtání šroub *5

  8. Dálkové ovládání *1

  9. Upevňovací šrouby *5

  10. Trubky *1

  11. Olejové čerpadlo *1

  12. Kryt olejového čerpadla *1

  13. Rohože *1

  14. Výfukové potrubí závěs ucho *1

  15. Sacího potrubí zvedání *1

  16. Kabelový svazek *1

  17. Malé LCD switch *1

  18. Trubky clamp *6

  19.9 l schránka*1

  Poznámka:

  1, ruční měření, prosím, aby lidská chyba měření 1-5mm, čistě normální.

  2, v důsledku různých zobrazení balíků, může tam být nějaký barevný rozdíl, skutečný obdržel materiál, musí zvítězit.

  3, vzhledem k dlouhodobé přepravy, násilného logistiky může mít nějaké opotřebení výrobku, nemá vliv na použití, mysl, prosím, buďte opatrní na objednávku.

  4, prosím, přečtěte si návod pečlivě po zadání objednávky, postupujte podle pokynů, aby se zabránilo zbytečné problémy, děkuji vám za vaši spolupráci.

  • Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení.Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

  Platba :

  • Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

  • Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem.Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

  Štítky: webasto, diesel pánské, olej ohřívač nafty, auto tepla, diesel ohřívač vody 12 v, loď pvc, Naftové topení 12v, ohřívač vzduchu, elektrické topení 12v diesel, topení naftové topení 2kw.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty