MR-18R Dveře Vibrace Magnetické Voice Alarm Bezdrátové Dálkové Ovládání se Zvukem a Světlem MR-18R Dveře Vibrace Magnetické Voice Alarm Bezdrátové Dálkové Ovládání se Zvukem a Světlem MR-18R Dveře Vibrace Magnetické Voice Alarm Bezdrátové Dálkové Ovládání se Zvukem a Světlem MR-18R Dveře Vibrace Magnetické Voice Alarm Bezdrátové Dálkové Ovládání se Zvukem a Světlem MR-18R Dveře Vibrace Magnetické Voice Alarm Bezdrátové Dálkové Ovládání se Zvukem a Světlem MR-18R Dveře Vibrace Magnetické Voice Alarm Bezdrátové Dálkové Ovládání se Zvukem a Světlem

MR-18R Dveře Vibrace Magnetické Voice Alarm Bezdrátové Dálkové Ovládání se Zvukem a Světlem

407.33 Kč 252.62 Kč
Skladem
w1414

Číslo Modelu: alarm systém
hlasitost alarmu: 105 dB
Certifikace: NIC
Způsob Alarmu: Vibrační alarm, dveřní magnetický alarm
Alarm Čas: 30.
Hmotnost Balení: 77g/2.7oz
Napájení: 2*AAA(vyloučeny)
Původ: KN(Původu)
Značka: MYSLÍTE

 • MR-18R Bezdrátové Dálkové Ovládání Dveří Vibrace Magnetické Voice Alarm se Zvukem a Světlem

  Vibrační alarm, dveřní magnetický oddělení bude alarm hostitel snímače na obou stranách, tam je zvuk a světlo, když alarmující. Magnetický pásek může být instalován na obou stranách hlavního motoru, který má být použit. Až 8 dálkových ovladačů jsou přidány do hlavního motoru a kód prvního dálkového ovladače budou vymazány, když to překročí.

  Vlastnosti:

  Snadná instalace, žádná elektroinstalace zapotřebí, což šetří náklady na instalaci a čas.

  Efektivní a energeticky úsporné, a výměna baterie je pohodlné. Pohotovostní doba pouze dva obyčejní Č. 7 baterie může být tak dlouho, jak 2 roky, což eliminuje problémy se mění baterie často.

  S unikátní vzdělávací technologie kódování čip, funkce dálkové ovládání multi-host a multi-dálkové ovládání jeden hostitel může být realizován.

  Snadná instalace a držet v utajení dveří a oken. Když zloději kontaktu dveří a oken, alarm host bude zvonit až 105 dB (alarm může trvat až 30 sekund) informovat vlastníka, zatímco plašit zloději.

  Když je někdo doma během dne, může být nastaven jako zvonek funkce. Když návštěvník zaklepe na dveře, hostitel vyšle hlasitý zvonivý zvuk připomínat hostitele, který je návštěvník na návštěvu.

  Specifikace:

  Materiál: ABS

  Hlasitost alarmu: 105 dB

  Napájení: 2*AAA (vyloučeny)

  Alarm čas: 30s

  Alarm metoda: Vibrační alarm, dveřní magnetický alarm

  Balíček Hmotnost: 77g/2.7 oz

  Seznam Balíčků:

  1 * Alarm

  1 * Dálkové Ovládání

  1 * Brána Magnet

  1 * Uživatelská Příručka

  Štítky: alarm dveří, app alarm systém, dveře, alarm, infra, tuya vibrační alarm senzor, alarm snímač vibrací pár, rc tamiya truck, otevře dveře alarm, dočasný alarm systém, stavebnice tamiya truck, muž alarm systém.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty