Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství

Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství

222.43 Kč 177.98 Kč
Skladem
w1333

Maloobchodní Balení: No
Funkce: Anti-knock
Typ: Pouzdro
SKU: ZP-181110005
Kompatibilní Značka: Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Spojka
Hmotnost: 160g
Styl: Nárazuvzdorné Přenosné Tašce
Design: Prostý
Velikost: 145*125*105mm
barva: černá

  • Nejnovější EVA Tvrdá Cestovní Přenášení Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Rukávník s Kapsou ze Síťoviny pro Příslušenství Popis: Zcela na míru pro vaše Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Spojka políčko ,To vám Umožní Dát Oba své Ch Jen v jednom Případě,Šetří vaše Peníze a Prostor.

    Specifikace: 1. Bezpečnostní Záruky: Tvrdá EVA Materiál je Nárazuvzdorný Prachotěsné a Vodotěsné chránit vaše ch ze nárazům a postříkání. 2. Super Pohodlné: Přichází s pohodlné poutko pro přenášení snadno a speciálně navržen tak, kapsa ze síťoviny dokonale pro kabely a jiné drobné příslušenství. 3. Luxusní a Módní: Build-v super kvalitě klků odráží vynikající chuť a zajišťuje dlouhotrvající výkon. 4. Značné Design: Hladký, ale silný zip vám dává lepší využívání zkušeností. 360°Zip je výhodné pro vás, aby vaše ch v a z případu. 5. Riziko-volný Nákup: Zcela na míru pro vaše Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Spojka. 6. Barva: Černá 7. Velikost: 145*125*105mm 8. Hmotnost: 160g Balení obsahuje:

    1* Pouzdro pro Walkera Game Ear Břitva Slim Elektronická Spojka (ostatní části nejsou zahrnuty)

    Štítky: hard shell pouzdro baterie, r6 pro, hard shell banjo případ, případ naruto, 8bitdo, slim spínač skladování případ, případ iphon, hibi, y98, pletené pouzdro.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty