ČÍNSKÁ ARMÁDA LETECTVÍ LETU KOVOVÝ ODZNAK ZLATÝ ODZNAK - Světové vojenské Store ČÍNSKÁ ARMÁDA LETECTVÍ LETU KOVOVÝ ODZNAK ZLATÝ ODZNAK - Světové vojenské Store

ČÍNSKÁ ARMÁDA LETECTVÍ LETU KOVOVÝ ODZNAK ZLATÝ ODZNAK - Světové vojenské Store

251.36 Kč
Skladem
w1315

Typ: medaile

 • Specifikace:

  Přesné repro ČÍNSKÁ ARMÁDA LETECTVÍ LETU KOVOVÝ ODZNAK ZLATÝ ODZNAK

  Rozměr:2 5/8"X 3/4"

  Čistá Hmotnost : 0.020 kg

  Obraz může být trochu jiný, poněkud v barvu z výrobku, budete dostávat v důsledku různých monitoru. Uvědomte si prosím před nabízení.

  Zpětná vazba:

  1> Vaše Zpětná vazba je pro nás velmi důležité, věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, děkuji moc !!

  2> nabízíme vždy nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás.

  3> Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní(1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde. Děkuji!!!

  Návrat:

  I když máme velkou důvěru v kvalitu a ceny našich produktů, nemůžeme zaručit, že každý kupující by být 100% spokojeni s nimi. Ale bez ohledu na to, slibujeme, budeme se snažit v našich silách vyřešit jakýkoliv problém nastal v průběhu transakce. To, co sledujeme, není jen podnikání nebo zisku. Upřímnost je to, co si vážíme mnohem více!

  Pokud si chcete náhrady, protože položky vady nebo nějaké jiné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste si to. poplatek vztahující se k vrátit poštovní by měl být překonán sami.

  Díky za tvůj příchod!

  Štítky: armádní hodnost, aby čínská armáda, armáda token, vojenské suvenýr, čínská armáda balíčku, armáda číny, čínské vojenské přebytky, odznak letec, čínská armáda, silné čínské armády.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty