Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky červené 6-7mm Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand korálky pro výrobu šperků Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky červené 6-7mm Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand korálky pro výrobu šperků Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky červené 6-7mm Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand korálky pro výrobu šperků Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky červené 6-7mm Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand korálky pro výrobu šperků Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky červené 6-7mm Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand korálky pro výrobu šperků Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky červené 6-7mm Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand korálky pro výrobu šperků

Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky červené 6-7mm Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand korálky pro výrobu šperků

90.98 Kč 59.12 Kč
Skladem
w1295

Kovový Typ: NIC
Značka: YYW
Materiál: Pearl
Původ: KN(Původu)
Vnější Průměr: 6mm
Jemné nebo Móda: Módní
Typ Položky: Korálky
Tvar Předmětu: Zářivý Tvar
Číslo Modelu: 181013172142
Hmotnost Položky: 20.2 g

 • Vítejte na mém obchodě :

  Produkty Detail :

  Kultivované Brambor Sladkovodní Perla Korálky,Luxusní, červený, 6-7mm, Prodáno Za Cca 14.3 Inch Strand

  NE:181013172142Weight:20.2 gramSize:6-7mm

  Balíček: Platba : Kreditní karty ,real-time značky převod ,offline platby ,mohl si vybrat metodu, která je pro vás nejvhodnější .K ochraně vašich zájmů,můžeme přijmout Alipay (PODMÍNĚNÁ) tak, aby vaše nakupování je záruka bezpečnosti. Doprava : Návrat Podmínky: zaručujeme 100% spokojenost. Pokud máte pocit, nejsou spokojeni s předměty, které jste obdrželi od nás, a zboží se liší od popisu. Prosím, dejte mi vědět. plné vrácení peněz, výměna nebo náhrada je nabízena. Jen kdyby v nouzi, prosím, vrátit položku k nám do 3 dnů poté, co jej obdržíte. Vezměte laskavě na Vědomí: nemůžeme vrátit náklady na dopravu nebo don ' t mít náklady na dopravu zpět na mě, pokud to není naše chyba. Doufám, že můžete pochopit. Zpětná vazba a Kontaktujte Nás : Pokud jste spokojeni s mým položky a služby, prosím, udělej mi laskavost, aby opustit pozitivní zpětnou vazbu. Vaše dobrá zpětná vazba je velmi ceněn. Pokud máte pocit, že se neopustí mě pozitivní zpětnou vazbu, prosím, cítit confortable dejte mi vědět jako první. Dám vám dobré řešení. Jsem rád zodpoví všechny otázky, které můžete mít, tak prosím neváhejte a kontaktujte mě. Budu se snažit co nejlépe odpovědět vám nejpozději do 24 hodin, očekávat, že máme zaděláno na víkendy. Šperky Starat :

  O nás :

  Štítky: ear pearl, perla swarovski, grey pearl ring, šedé šperky set, grey pearl náhrdelník set, šedý náhrdelník, grey perlový přívěšek, baroqu pearl, pearl pink, cz perla.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty