Přenosný UV Sterilizátor Hůlka S Brýlemi Usb Led Germicidní Lampy Maska Telefonu Dezinfekce Lehké Zabít Virus Pro Venkovní Cestování 5w Přenosný UV Sterilizátor Hůlka S Brýlemi Usb Led Germicidní Lampy Maska Telefonu Dezinfekce Lehké Zabít Virus Pro Venkovní Cestování 5w Přenosný UV Sterilizátor Hůlka S Brýlemi Usb Led Germicidní Lampy Maska Telefonu Dezinfekce Lehké Zabít Virus Pro Venkovní Cestování 5w Přenosný UV Sterilizátor Hůlka S Brýlemi Usb Led Germicidní Lampy Maska Telefonu Dezinfekce Lehké Zabít Virus Pro Venkovní Cestování 5w Přenosný UV Sterilizátor Hůlka S Brýlemi Usb Led Germicidní Lampy Maska Telefonu Dezinfekce Lehké Zabít Virus Pro Venkovní Cestování 5w Přenosný UV Sterilizátor Hůlka S Brýlemi Usb Led Germicidní Lampy Maska Telefonu Dezinfekce Lehké Zabít Virus Pro Venkovní Cestování 5w

Přenosný UV Sterilizátor Hůlka S Brýlemi Usb Led Germicidní Lampy Maska Telefonu Dezinfekce Lehké Zabít Virus Pro Venkovní Cestování 5w

639.19 Kč 543.39 Kč
Skladem
w1272

Certifikace: UL
Pro: masky, plechy, nádobí, klávesnice, auto, polštáře, kuchyňské nádobí
Funkce 3: Přenosný uv sterilizátor hůlka s Brýlemi
Funkce 1: přenosný telefon uv sanitizer
Ultrafialové intenzity:
Napájení:
Funkce: Zabít Virus Dezinfekční Světlo
Funkce 4: Germicidní lampa
Sterilizace čas:
Číslo Modelu: Uv dezinfekční světlo
Průměrná Životnost (hod): 30000hrs
Ultrafialové vlnové délky:
Napětí: 6V
Funkce 2: UVC LED Sterilizátor
Záruka: 1 ROK
Color Temp(K): 0.0 K
Značka: LAIDEYI

 • Body:

  1、Sterilizace Princip: vysokoenergetické ultrafialové světlo rozbíjí dvojité šroubovice DNA a RNA, tak, že bakterie mohou zemřít, nebo ztratit jejich schopnost reprodukovat, a dosažení sterilizace.

  2、Efektivní Dezinfekce: Blízko k povrchu objektu, zametání tam a zpět 10-20 sekund odstranit většinu bakterií, efektivní a rychlý.

  3、Bezpečný a Non-toxické: Pomocí vysoce kvalitní UVC světlo zdroje světla vlastnosti efektivní sterilizace. Čistě fyzikální metoda dezinfekce je zdravé, bez sekundární znečištění. Světlo přichází s dlouhou životností.

  4、Kapesní a Přenosné: Vestavěný 1800mA lithiová baterie, germicidní lampa je dobíjecí, malé a lehké pro snadné přenášení na různá místa pro dezinfekci.

  5、Použitelné Místech: dezinfekce světlo může být použit pro masky, plechy, nádobí, klávesnice, auto, polštáře, kuchyňské nádobí, atd., zajištění bezpečného prostředí kdykoliv a kdekoliv.

  Specifikace:

  Výkon: 5W

  Uv vlnová délka: 253,7 nm

  Sterilizace čas: 10 -20 sekund

  Ultrafialové intenzita: ≥2500uW/c㎡

  Napětí: 5V/1A

  Napájení: dobíjecí (2 vestavěný 1800mA lithiová baterie)

  Užitná doba: asi 2 hodiny

  Životnost lampy: ≥9000H

  Provozní prostředí: 0-50℃

  Hmotnost: cca 194g

  Velikost: cca 35*3.7*2 cm/13.78*1.47*0.79 palec

  Balení Seznam:

  Germicidní Světlo*1

  Uv Ochranné Brýle*1

  USB Kabel*1

  Návod K Obsluze*1

  Certifikát*1

  Ultrafialové Testovací Karta*1

  Zkušební Zpráva*1

  Štítky: uv hůlka, germicid lampa, maska na obličej pro virus, pole uv, mobilní telefon dezinfekce, 305nm uv led, led kapesní svítilna, kouzelná hůl, steril, barrow virus.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty