Satelitní Přijímač Telecard evo-09 HD (Conax)

Satelitní Přijímač Telecard evo-09 HD (Conax)

1 098.52 Kč
Skladem
w1203

Původ: KN(Původu)
Značka: Телекарта

 • Popis Satelitní Přijímač vysoká jasnost Evo 09-HD-novinka v rozmezí přijímače "Telecard". Přijímač je navržen tak, aby sledovat kanály v kódování Conax s podmíněným přístupem a všechny nekódované kanály.

  Evo 09 HD poskytuje přístup k 250 + ruských a zahraničních kanálů, desítky, které jsou v HD kvalitě.

  Přijímač má kompaktní a moderní design a všechny moderní služby, funkce: elektronický software průvodce v ruštině, vysílání, Záznam, třídění Kanálů, satelitní aktualizaci softwaru, funkce, atd.

  Evo 09 HD se podílí na náhradní zařízení, výměnný program, účast ve které se dostanete rok z prohlížení nejvíce kompletní balíček "premier" jako dárek.

  Hlavní vlastnosti Evo 09 přijímač Obsah Balení

  Kit:-High Definition Evo 09 HD satelitní přijímač-dálkové ovládání-napájecí adaptér-uživatelská dokumentace kit pozornost: přístupová karta není součástí balení

  Štítky: cam esp32, liftmaster 94335e dálkové ovládání, le40b550, ai myslitel esp32, receptor satelitní tv, viaccess, ov2640, 32lb580, saxtream, toconlink.

 • Recenze (1)

  • K Celica

   Fast delivery for 5 days. The prefix connected more than 250 channels, an annual subscription and 1000 bonuses as a gift, put a cable for connection, the image quality is excellent, after 5 days as a gift connected a paid package for a month. Thank you seller.

  Napsat recenzi

Související produkty