MEGA MAN 7 Megaman 7 - Akční Hra Kazety 16 bit 46 pin USA Verze MEGA MAN 7 Megaman 7 - Akční Hra Kazety 16 bit 46 pin USA Verze

MEGA MAN 7 Megaman 7 - Akční Hra Kazety 16 bit 46 pin USA Verze

209.22 Kč
Skladem
w1200

Podpora formátu: NTSC
Reprodukovat: Ano
Původ: KN(Původu)
místo původu: Čína
Kazeta Verze: USA Verze
Podpora Uložit Soubor: No
Značka: FIGAOSHA
Nintendo Model: Super Famicom
Kompatibilní Značka/Model: Nintendo

 • Funkce: Zbrusu nový a nejlepší kvality, reprodukovat hry v Číně, Všechny hry mají EUR a USA verze. Obvykle USA verze je NTSC, EUR verze je PAL formátu, Obvykle na štítku je stejné jako foto. Někdy jsme aktualizovat kazety jídel, nevšiml znovu. Všechny RPG hry a Dobrodružné hry může uložit soubor a anglickém jazyce. Akční hry nemají úspory fuction. Pokud potřebujete další jazykové verze, prosím, kontaktujte nás a zašlete váš ROM na náš e-mail před nákupem. Budeme kontrolovat to pro vás. Obvykle můžeme všechny hry s výjimkou her s speciální čip, jen ukázat pár her tady, pokud budete potřebovat jakékoliv další hry, prosím, zprávu nám. Přijmout kupující nebo společnosti se přizpůsobit hry. Prosím, neváhejte nás kontaktovat Accpet velkoobchod, Pokud potřebujete více, prosím, kontaktujte nás získat slevu ceny.

  Naše kazety má skutečné kovové šrouby, není falešný plastové šrouby !!!

  Balení obsahuje: 1x Herní kazety pouze

  Všechny naše RPG a ARPG hry jsou baterie uložit hry. Pokud akční hry, pak ne šetřit baterii, a ne uložit funkci. Tohle je naše RPG hry kazety obvodu desky, to je nejlepší kvalita! Poznámka: někdy se vybití baterie, pak save funkce bude problém. Stačí změnit nové baterie, pak bude OK.

  Štítky: mega man 7, megaman kabelku, everdrive mega, tajná př, bass megaman, megaman zero, megaman hračka, super everdrive verze, mega man x, chrono cross.

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty